Sportovní výfuky

SPORTOVNÍ VÝFUKY

Příznivci tuningu a sportovních úprav aut mohou u nás vybírat z široké nabídky kvalitních sportovních výfuků Ulter Sport, Supersprint, Remus, Akrapovič, Milltek, Jap parts, MagnaFlow a Fox. Výfuky špičkové kvality jsou vyrobeny z nerezu či ušlechtilé oceli a vynikají dlouhou životností. Kromě sportovního zvuku je výrobcem garantován také nárůst výkonu motoru 3 – 5%.
Nabízíme universální a originální sportovní výfuky pro automobily s jednou či dvěma koncovkami nebo v provedení duplex. Součástí nabídky jsou universální výfuky z leštěné nerezy pro auta i pro motocykly a výfuky ´Cobra´ – speciální výfuky s perforovaným opláštěním pro vedení vně podvozku. Zajišťujeme odbornou montáž všech typů sportovních výfuků. 

Výhody montáže v našem servisu:

kvalitní, odborný a rychlý servis

kvalitní provedení případných zásahů do nárazníku

výběr vhodného výfuku a bezplatná konzultace bez objednání

odborná montáž duplexů a zakázek na míru 

výběr z katalogu a prezentace včetně ukázky na voze 

ORIGINÁLNÍ VÝFUKY

Vyrobeny pro konkrétní typ vozu a motoru, dosahují sportovního zvuku a zvýšení výkonu

 garantovaného výrobcem. Veškeré parametry výfuků splňují vlastnosti originálních výfuků,

 montáž je nenáročná a jednoduchá. Pro jednotlivé typy vozů lze vybírat z širší nabídky výfuků – s jednou či dvěma koncovkami a také z duplexů s jednoduchými či dvojitými koncovkami vlevo i vpravo.

Vybrané výfuky jsou schváleny a certifikovány pro provoz v EU.

UNIVERSÁLNÍ VÝFUKY

Vyrobeny pro universální použití. Montáž vyžaduje určitou míru zručnosti. Nabídka typů koncovek a rozměrů tlumičů je velmi široká, zahrnuje výfuky s jednou či dvěma koncovkami v provedení nerez či ušlechtilá ocel. Kromě toho zahrnuje také výfuky v efektním provedení leštěná nerez, a to včetně výfuků pro motocykly a výfuků typu ´Cobra´.

Katalyzátory 

Účinné katalyzátory se vyznačují dlouhou životností a odolností proti mechanickému poškození. Výrobce garantuje nárůst výkonu motoru 3 – 5%, k němuž dochází díky redukci zpětného tlaku výfukových plynů.

Nabízíme sportovní katalyzátory pro vozy WRC, Rallycross, Autocross a cestovní vozy od obsahu do 2000cc.

ULTER SPORT

Malá společnost vzniklá roku 1986 se specializovala na regeneraci a výměně výfukových systémů. Se zvyšující se poptávkou po sportovních výfucích se roku 1990 přetransformovala na Obchodně – výrobní závod „ULTER“ a začala se zabývat výrobou sportovních výfuků na většinu v Evropě dostupných druhů vozidel.

Vysoké nároky, které před výrobci sportovních tlumičů kladou zákazníci, rozhodli o zavedení více nových technologií a vysoko-kvalitních materiálů. V důsledku tohoto získala od polského certifikačního úřadu „PIMoT“ certifikaci pod bezpečnostní značkou „B“.

Roku 2001 vznikl „Ulter-Sport“ s.r.o. kterého úlohou je vytvořit obchodní sít a realizovat plán výstavby moderního závodu, schopného splnit požadavky západoevropských trhů. Roku 2003 se tento plán podařilo splnit, v důsledku toho byl otevřen nový výrobní podnik v obci Wegierska Gorka při Zywci s technologickým zázemím dovolujícím vstoupit na trhy Evropské Unie. V roce 2004 získal podnik certifikaci ISO 9001 : 2000.

Již přes dvacet let zkušeností a testování produktů v extrémních podmínkách vede k tomu, že mnoho závodních týmů používá výrobky Ulter-sport.

V nabídce společnosti jsou sportovní výfuky na konkrétní automobil, univerzální výfuky a výfuky na motocykly a koncovky výfuků. Koncovky výfuků a u některých typů i celé tlumiče jsou z kvalitní nerezové oceli.

SUPERSPRINT

Italská společnost Supersprint vznikla roku 1955 a působí na trhu s výfukovými systémy již více než 55 let. Jejím cílem a specializací je vývoj, design a dodávky kompletních sportovních výfukových systémů určených pro zvýšení výkonu vozu. Výfukové systémy Supersprint jsou vyráběny z vysoce kvalitních druhů nerezové oceli. Velká část výrobců sportovních výfuků produkuje výfukové systémy které mají pouze malé rozdíly mezi jednotlivými typy, čímž nastává situace že nejsou optimalizovány pro daný výkon a typ motoru. Tohoto se s výfukovým systémem vyvarujete. V nabídce sortimentu Supersprint nalezneme výfukové svody, výfukové tlumiče, trubky a sportovní katalyzátory. Prioritou při vývoji výfukových systému je nejen zvýšení výkonu vozu, ale také příjemný sportovní zvuk který však nesmí být příliš hlasitý. Všechny vyvíjené výfukové systémy jsou dlouze testovány než je schválena jejich definitivní verze. Společnost nabízí jak výfukové systémy homologované pro běžný silniční provoz, tak i výfukové systémy pro čistě sportovní a závodní využití.

Nabízený sortiment pokrývá většinu škály u nás běžně dostupných vozidel. Výfukové systémy pro milovníky rychlých aut, to je Supersprint.

REMUS

Jako doplňkový sortiment Vám nabízíme sportovní výfuky Rakouské společnosti Remus založené roku 1950. Stejně jako Ulter-Sport, i originální sportovní výfuky Remus jsou homologovány pro použití v ČR.

Při cestě k nám si dávejte pozor na ulici Bulovka, platí zde uzavírka do 30.11.2023 a provoz zde je maximálně nepravidelný.

SPEI SERVIS