Výměna autobaterie

Výměna autobaterie

Autobaterie jsou samozřejmou součástí naší nabídky. Nezávisle na ročním období – v zimě i v létě se Vám může nečekaně stát, že autobaterie ve Vašem voze bude vybitá či slabá. V takovém případě se můžete spolehnout, že máme vhodnou autobaterii pro Váš vůz.
Prodáváme špičkové autobaterie světové značky VARTA, které splňují nejnáročnější parametry. Nabízejí podstatně více startovací síly a mnohem delší životnost než klasické startovací baterie.
Baterie dodáváme vždy nabité a připravené pro použití.
Dodáváme baterie pro osobní a užitkové automobily, motockly, lodě, tuning, solární soustavy a mobilní napájení.

Baterie pro osobní automobily

Baterie VARTA pro osobní automobily jsou vysoce kvalitní baterie odpovídající nejvyšším požadavkům trhu. Nová technologie Power Frame nabízí podstatně větší startovací výkon a mnohem delší životnost než klasická startovací baterie. Přinášejí vysoký výkon i při jízdě v městských podmínkách a při opakovaném startování.

Výhody: delší životnost, vyšší startovací výkon, vyspělá technologie, vyšší startovací síla ve studeném počasí, extrémní odolnost proti vibracím, ochrana vylití elektrolytu, větší bezpečnost a pohodlí, vysoký uživatelský komfort.

Baterie pro užitková vozidla

Baterie VARTA pro užitkové vozy nabízejí tu pravou sílu a výkon pro profesionály. Jsou vyvinuty pro nákladní automobily v dálkové i místní dopravě, autokary a městské autobusy, stavební a zemědělské stroje.
Ať se jedná o nákladní automobil pro místní a dálkovou dopravu, stavební nebo zemědělský stroj, autokar nebo městský autobus: výkon, spolehlivost a hospodárnost patří k nejdůležitějším kritériím baterie při profesionálním použití. Díky optimálně přizpůsobenému programu typů nabízí VARTA vždy správnou volbu.

Výhody: maximální bezpečnost, vysoký energetický výkon, odolnost proti vibracím, vysoká životnost, vynikající startovací síla.

Baterie pro motocykly

Baterie VARTA pro motocykly mají vynikající výkon. Byly vyvinuty pro větší radost a požitek z jízdy na vašem motocyklu. Jsou zaručeně bezpečné a můžete je použít také pro sněžné skútry, vodní skútry, plážová vozítka nebo sekačky na trávníky.

Výhody: vhodné i pro nejtvrdší podmínky v terénu, bezpečné proti překlopení, úniku kapaliny a vibracím, absolutně bezúdržbové, extrémně nízké samovolné vybíjení, velmi vysoký startovací výkon.

Baterie pro mobilní napájení proudem

U mnoha elektrických spotřebičů v užitkových vozidlech, jako klimatizace nebo hudební soupravy, vestavěná kuchyňka, vyhřívaná kabina pro spánek nebo zvedací plošina, se bezpodmínečně doporučuje použít ke startovací baterii ještě jednu nebo několik baterií pro mobilní napájení proudem.

Výhody: absolutní bezpečnost při překlopení a odolnost proti úniku kapaliny, nevyžaduje údržbu, 4 x delší životnost než běžné startovací baterie, minimální samovolné vybíjení.
Baterie pro pohon a osvětlení vyžadují minimální nároky na údržbu, jsou zaručeně spolehlivé, optimálně bezpečné a vynikající pro sezónní provoz. Jsou přizpůsobeny všem požadavkům mobilního napájení elektrickým proudem.

Baterie pro lodě

Baterie VARTA pro mobilní napájení elektrickým proudem dodávají spolehlivě a bezpečně energii pro lodě, plachetnice a motorové jachty: jako osvětlovací baterie pro napájení palubní sítě, jako hnací baterie pro elektrický přívěsný motor u menších jachet nebo jako hnací motor pro čistě elektrické lodě.

Výhody: absolutní bezpečnost při překlopení a odolnost proti úniku kapaliny, nevyžaduje údržbu, 4 x delší životnost než běžné startovací baterie, minimální samovolné vybíjení.

Používáte-li svůj člun pouze sezónně, zůstanou baterie VARTA pro mobilní napájení elektrickým proudem díky svému nepatrnému samovolnému vybíjení připraveny k provozu i během zimy – baterie můžete odstavit bez problémů z provozu až na dobu šesti měsíců. Pro nastartování přívěsného motoru nebo vestavěného motoru byste neměli z bezpečnostních důvodů používat baterie pro napájení palubní sítě, nýbrž vždy samostatnou startovací baterii.

Baterie pro solární soustavy

Vhodný zdroj přírodní energie pro vaši chalupu, chatu, obytný automobil, člun nebo mobilní napájení rádia či televize. Použitím solárního systému a baterie využijete cenově příznivého a perspektivního řešení mobilního napájení elektřinou. A máte i v noci nebo při zamračených dnech jistotu, že budete mít k dispozici spolehlivou dodávku elektrického proudu.

Výhody: efektivní zachycení sluneční energie, vysoká spolehlivost a minimální samovolné vybíjení, schopnost uložit energii po delší časové období, ochrana proti hlubokému vybití, konstantní napájení elektrických spotřebičů, odolnost extrémnímu zatížení a dlouhá životnost.

Při cestě k nám si dávejte pozor na ulici Bulovka, platí zde uzavírka do 30.11.2023 a provoz zde je maximálně nepravidelný.

SPEI SERVIS